Carlo Gavazzi NIVEAUOPN CLE2 - CLE2
Artikelnummer: 20536365 | Fabrikantnummer: CLE2 | EAN: 5709870324012
Omschrijving
Carlo Gavazzi CLE niveauopnemer vloeistof overig, aansluitmaat overig, uitgangssignaal overig, meetmethode geleiding, behuizing nylon, electrodestaaf roestvaststaal (RVS), insteeklengte opnemer 2000mm, 2 elektrode(s), mediumtemperatuur (continu) -20 - +90°C, beschermingsgraad (IP) IP68,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Carlo Gavazzi
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is CLE2. Het EAN nummer is 5709870324012. Het interne artikelnummer is 20536365.
| Klasse |
Niveauopnemer vloeistof
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Carlo Gavazzi
Toon alle producten van Carlo Gavazzi |
| Serie |
CLE
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Met display | Nee |
| Afleesbaar | Nee |
| Externe elektronica nodig | Ja |
| Uitgangssignaal | Overig |
| Aansluiting | Buitendraad metrisch |
| Aansluitmaat | Overig |
| Meetmethode | Geleiding |
| Meetbereik | 0 - 2 m |
| Insteeklengte opnemer | 2000 mm |
| Model | Overig |
| Mediumtemperatuur (continu) | -20 - 90 °C |
| Materiaal elektrodestaaf | Roestvaststaal (RVS) |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Carlo Gavazzi
» Meer informatie over Carlo Gavazzi
Huidige product