Carlo Gavazzi CG stroombewakingsrelais in 10-100aac uit NPN/PNP din-rail Ø12MM - DIA53S724100A
Artikelnummer: 20494466 | Fabrikantnummer: DIA53S724100A | EAN: 8030956007916
Het productnummer van de fabrikant is DIA53S724100A. Het EAN nummer is 8030956007916. Het interne artikelnummer is 20494466.
| Klasse |
Stroomrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Carlo Gavazzi
Toon alle producten van Carlo Gavazzi |
| Serie |
DIA
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 17.5 mm |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Hoogte | 81 mm |
| 3-fasen-hysterese mogelijk | Nee |
| 1-fase-hysterese mogelijk | Ja |
| Diepte | 67.2 mm |
| 3-fasen-onderstroom mogelijk | Nee |
| 3-fasen-overstroom mogelijk | Nee |
| 1-fase-onderstroom mogelijk | Nee |
| 1-fase-overstroom mogelijk | Ja |
| Bevat functie gelijkspanningsonderstroom | Nee |
| Functie gelijkstroomhysterese | Nee |
| Bevat functie gelijkspanningsoverstroom | Nee |
| Externe stroomtransformator | Nee |
| Stroommeetbereik | 10 - 100 A |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Carlo Gavazzi
» Meer informatie over Carlo GavazziArtikelnummer: 20494466
Fabrikantnummer: DIA53S724100A