Carlo Gavazzi CG cos phi bewakingsrel 1/3-fase,380-480vac,in.5a/mi SPDT din-rail - DWA01CM485A
Artikelnummer: 20531983 | Fabrikantnummer: DWA01CM485A | EAN: 8030956006643
Het productnummer van de fabrikant is DWA01CM485A. Het EAN nummer is 8030956006643. Het interne artikelnummer is 20531983.
| Klasse |
Cos phi-relais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Carlo Gavazzi
Toon alle producten van Carlo Gavazzi |
| Serie |
DWA
Toon alle producten in deze serie |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Breedte | 22.5 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Aantal fasen | 3 |
| Diepte | 99.5 mm |
| Hoogte | 83.5 mm |
| Min. instelbare opkomvertragingstijd | 1 s |
| Instelbare aanspreekwaarde voor cos-phi | 0.1 - 0.99 |
| Nom. (meet)bedrijfsfrequentie | 45 - 65 Hz |
| Max. toegestane opkomvertragingstijd | 6 s |
| Categorieën | Groepenkasten |
Carlo Gavazzi
» Meer informatie over Carlo GavazziArtikelnummer: 20531983
Fabrikantnummer: DWA01CM485A