Carlo Gavazzi EM24DIN CG Energiem/anal.3-F din 230/400ac-65aac wireless M-bus int.ant mid-B - EM24DINAV23XW1IPFB
Artikelnummer: 26700706 | Fabrikantnummer: EM24DINAV23XW1IPFB | EAN: 8030956087369
Het productnummer van de fabrikant is EM24DINAV23XW1IPFB. Het EAN nummer is 8030956087369. Het interne artikelnummer is 26700706.
| Klasse |
Elektriciteitsmeter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Carlo Gavazzi
Toon alle producten van Carlo Gavazzi |
| Serie |
EM24DIN
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP50 |
| Montagewijze | DRA (DIN-rail adapter) |
| Breedte in module-eenheden | 4 |
| Nom. stroom (In) | 10 A |
| Meettype belastingscurve | Nee |
| Geijkt | Ja |
| Goedkeuring | Measuring Instruments Directive |
| EDL40-signatuur | Nee |
| Type meter | Elektronisch |
| Max. stroom (Imax) | 65 A |
| Nauwkeurigheidsklasse | B |
| Tariefsturing | Extern |
| Type indicatie | Digitaal |
| Tariefuitvoering | Multi-tarief |
| Pooltype | Drieleider/vierleider |
| Energiesoort | Werk- en blindvermogen |
| Geschikt voor | Afname/levering |
| Aantal posities totaal (telwerk) | 8 |
| Terugloopblokkering | Nee |
| Pulsuitgang | Geen |
| Met vergrendelcode | Ja |
| Uitvoering van de interface | Modbus |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Nom. spanning (Un) L-L | 230 - 400 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Nom. spanning (Un) N-L | 133 - 230 V |
| Model | Directe meting |
| Categorieën | Groepenkasten |
Carlo Gavazzi
» Meer informatie over Carlo GavazziArtikelnummer: 26700706
Fabrikantnummer: EM24DINAV23XW1IPFB