Carlo Gavazzi EM530 CG Energiemeter compact din-rail 3-F 400vac in-5aac trafo puls mid-A - EM530DINAV53XO1PFA
Artikelnummer: 26700708 | Fabrikantnummer: EM530DINAV53XO1PFA | EAN: 8030956089158
Het productnummer van de fabrikant is EM530DINAV53XO1PFA. Het EAN nummer is 8030956089158. Het interne artikelnummer is 26700708.
| Klasse |
Elektriciteitsmeter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Carlo Gavazzi
Toon alle producten van Carlo Gavazzi |
| Serie |
EM530
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Breedte | 54 mm |
| Hoogte | 90 mm |
| Montagewijze | DRA (DIN-rail adapter) |
| Breedte in module-eenheden | 3 |
| Meettype belastingscurve | Nee |
| Geijkt | Ja |
| Goedkeuring | Measuring Instruments Directive |
| Impulstype | S0 |
| EDL40-signatuur | Nee |
| Type meter | Elektronisch |
| Nauwkeurigheidsklasse | B |
| Geschikt voor | Afname |
| Tariefsturing | Extern |
| Type indicatie | Digitaal |
| Tariefuitvoering | Dubbeltarief |
| Nom. stroom (In) | 5 A |
| Pooltype | Drieleider/vierleider |
| Energiesoort | Werk- en blindvermogen |
| Max. stroom (Imax) | 6 A |
| Terugloopblokkering | Nee |
| Uitvoering van de interface | Overig |
| Met vergrendelcode | Ja |
| Diepte | 63 mm |
| Frequentie | 50 - 50 Hz |
| Nom. spanning (Un) N-L | 230 - 230 V |
| Nom. spanning (Un) L-L | 400 - 400 V |
| Impulssnelheid | 0.001 - 10 Imp/kWh (kvarh) |
| Model | Meetwaardeomvormer |
| Aantal posities totaal (telwerk) | 11 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Carlo Gavazzi
» Meer informatie over Carlo GavazziArtikelnummer: 26700708
Fabrikantnummer: EM530DINAV53XO1PFA