Carlo Gavazzi VOEDING SPPC5351 - SPPC5351
Artikelnummer: 20539139 | Fabrikantnummer: SPPC5351 | EAN: 8033130184960
Omschrijving
Carlo Gavazzi gelijkstroomvoedingseenheid, spanningstype voedingsspanning DC, 1e Secundaire spanning 90 - 264V, max. uitgangsstroom 1 6A, nom. uitgangsspanning 1 5V, vermogensafgifte 35W
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Carlo Gavazzi
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is SPPC5351. Het EAN nummer is 8033130184960. Het interne artikelnummer is 20539139.
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Carlo Gavazzi
Toon alle producten van Carlo Gavazzi |
| Serie |
SPPC
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 33 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Level a |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Kortsluitvast | Ja |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Breedte | 63.5 mm |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Directe montage mogelijk | Ja |
| Max. uitgangsstroom 1 | 6 A |
| SIL conform IEC 61508 | 1 |
| Vermogensafgifte | 35 W |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 5 V |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 6 A |
| 1e Secundaire spanning | 5 - 5 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 90 - 264 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 90 - 264 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 127 - 370 V |
| Diepte | 101.6 mm |
| Inbouwhoogte | 33 mm |
| Inbouwbreedte | 63.5 mm |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Carlo Gavazzi
» Meer informatie over Carlo Gavazzi
Huidige product