Carlo Gavazzi car bewakings relais - DUA52C724
Artikelnummer: 20335740 | Fabrikantnummer: DUA52C724 | EAN: 8030956006605
Het productnummer van de fabrikant is DUA52C724. Het EAN nummer is 8030956006605. Het interne artikelnummer is 20335740.
| Klasse |
Spanningsmeetrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Carlo Gavazzi
Toon alle producten van Carlo Gavazzi |
| Serie |
DUA
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 17.5 mm |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Hoogte | 81 mm |
| 3-fasen-onderspanning mogelijk | Nee |
| 3-fasen-overspanning mogelijk | Nee |
| 3-fasen-hysterese mogelijk | Nee |
| Bevat functie gelijkspanningsonderspanning | Ja |
| Bevat functie gelijkspanningshysterese | Ja |
| 1-fase-onderspanning mogelijk | Nee |
| 1-fase-overspanning mogelijk | Nee |
| Bevat functie gelijkspanningsoverspanning | Nee |
| 1-fase-hysterese mogelijk | Nee |
| Diepte | 67.2 mm |
| Type spanning meetbereik | DC |
| Spanningsmeetbereik 1 | 8 - 28 V |
| Aanspreekwaarde spanning | 8 - 28 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |