Carlo Gavazzi SPMA CG Schakelende voeding 4-mod din-rail 100W 24VDC 4.2a (non-class 2) - SPMA241001S
Artikelnummer: 26700747 | Fabrikantnummer: SPMA241001S | EAN: 5350035433720
Omschrijving
CG SCHAKELENDE VOEDING 4-MOD DIN-RAIL 100W 24VDC 4.2A (NON-CLASS 2)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Carlo Gavazzi
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is SPMA241001S. Het EAN nummer is 5350035433720. Het interne artikelnummer is 26700747.
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Carlo Gavazzi
Toon alle producten van Carlo Gavazzi |
| Serie |
SPMA
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 70 mm |
| Inbouwbreedte | 70 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Breedte in module-eenheden | 4 |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Kortsluitvast | Ja |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Hoogte | 91 mm |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Max. uitgangsstroom 1 | 4.2 A |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Diepte | 63 mm |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Directe montage mogelijk | Ja |
| Opgenomen vermogen | 0.5 VA |
| Vermogensafgifte | 100.8 W |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 4.2 A |
| Inbouwhoogte | 91 mm |
| 1e Secundaire spanning | 24 - 24 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 85 - 264 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 85 - 264 V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 120 - 350 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Carlo Gavazzi
» Meer informatie over Carlo Gavazzi
Huidige product
Carlo Gavazzi SPMA CG Schakelende voeding 4-mod din-rail 100W 24VDC 4.2a (non-class 2)
Artikelnummer: 26700747
Fabrikantnummer: SPMA241001S