Carlo Gavazzi NIVEAUOPN VPC310 - VPC310
Artikelnummer: 20536361 | Fabrikantnummer: VPC310 | EAN: 5709870048147
Omschrijving
Carlo Gavazzi VPC niveauopnemer vloeistof overig, aansluitmaat 1" (25), uitgangssignaal overig, meetmethode geleiding, behuizing kunststof, electrodestaaf roestvaststaal (RVS), insteeklengte opnemer 500mm, 3 elektrode(s), mediumtemperatuur (continu) 0 - 60°C, beschermingsgraad (IP) IP67,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Carlo Gavazzi
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is VPC310. Het EAN nummer is 5709870048147. Het interne artikelnummer is 20536361.
| Klasse |
Niveauopnemer vloeistof
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Carlo Gavazzi
Toon alle producten van Carlo Gavazzi |
| Serie |
VPC
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Met display | Nee |
| Afleesbaar | Nee |
| Externe elektronica nodig | Ja |
| Aansluitmaat | 1" (25) |
| Uitgangssignaal | Overig |
| Aansluiting | Buitendraad cilindrisch BSPP-G (ISO 228-1) |
| Meetmethode | Geleiding |
| Meetbereik | 0 - 0.5 m |
| Insteeklengte opnemer | 500 mm |
| Model | Overig |
| Mediumtemperatuur (continu) | 0 - 60 °C |
| Materiaal elektrodestaaf | Roestvaststaal (RVS) |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Carlo Gavazzi
» Meer informatie over Carlo Gavazzi
Huidige product