Cimco Pro-Strip 16 incl. lengte instelling - 100776
Artikelnummer: 23774915 | Fabrikantnummer: 100776 | EAN: 4021103097717
Omschrijving
PRO-STRIP 16 incl. lengte instelling
Het productnummer van de fabrikant is 100776. Het EAN nummer is 4021103097717. Het interne artikelnummer is 23774915.
Aanvullende informatie
Automatische Striptang PRO-STRIP 16 met een bereik van 0,2-16mm². Striplengte instelbaar van 5mm t/m 25mm. Incl. geïnteresseerde zijknipfunctie t/m 3mm. Made in Germany
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Cimco
Specificaties
| Klasse |
Striptang
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Cimco
Toon alle producten van Cimco |
| Lengte | 160 mm |
| Geïsoleerd | Nee |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| Striplengte instelbaar | Nee |
| Spiraalsnede | Nee |
| Kerfdiepte instelbaar | Nee |
| Met draadafsnijder | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Met aanslagbescherming | Nee |
| Greepuitvoering | Overig |
| Gewicht | 140 g |
| Langssnede | Ja |
| Rondsnede | Nee |
| Oppervlaktebehandeling | Overig |
| ESD getest (elektrostatische ontlading) | Nee |
| Handvat | Geen |
| Zelfinstellend | Ja |
| Stripbereik doorsnede | 0.2 - 16 mm² |
| Max. AWG-maat | 6 |
| Min. AWG-maat | 24 |
| Stripbereik diameter | 0.5 - 4.5 mm |
| Categorieën |
Tang
Gereedschap |
Huidige product