Cimco Dubbelzijdig Klevend foamband, wit, 15MM X 33M - 162861
Artikelnummer: 23440234 | Fabrikantnummer: 162861 | EAN: 4021103628614
Het productnummer van de fabrikant is 162861. Het EAN nummer is 4021103628614. Het interne artikelnummer is 23440234.
| Klasse |
Zelfklevende tape
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Cimco
Toon alle producten van Cimco |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 15 mm |
| Transparant | Nee |
| Waterdicht | Nee |
| Zelfdovend | Nee |
| Dikte | 3 mm |
| Dubbelzijdig | Ja |
| Vulkaniserend | Nee |
| Geschikt voor hoogspanning | Nee |
| Lengte | 33 m |
| Isolerend | Nee |
| Zelflassend/amalgamerend | Ja |
| Magnetisch | Nee |
| Nalichtend | Nee |
| Materiaal | Schuimmateriaal |
| Fluorescerend | Nee |
| Temperatuurbestendigheid | 10 - 85 °C |
| Handmatig afscheurbaar | Nee |
| Categorieën |
Tape krimpkous en klittenband
Installatiemateriaal |
Artikelnummer: 23440234
Fabrikantnummer: 162861