Cimco Isolatietape Universeel set, 10-delig, 15MM X 10M - 160000
Artikelnummer: 23440129 | Fabrikantnummer: 160000 | EAN: 4021103600009
Het productnummer van de fabrikant is 160000. Het EAN nummer is 4021103600009. Het interne artikelnummer is 23440129.
| Klasse |
Zelfklevende tape
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Cimco
Toon alle producten van Cimco |
| Zelfdovend | Ja |
| Breedte | 15 mm |
| Lengte | 10 m |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Overig |
| Waterdicht | Nee |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Isolerend | Ja |
| Zelflassend/amalgamerend | Nee |
| Vulkaniserend | Nee |
| Geschikt voor hoogspanning | Nee |
| Magnetisch | Nee |
| Nalichtend | Nee |
| Materiaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| Fluorescerend | Nee |
| Temperatuurbestendigheid | 0 - 85 °C |
| Dikte | 0.11 mm |
| Handmatig afscheurbaar | Nee |
| Categorieën |
Tape krimpkous en klittenband
Installatiemateriaal |
Artikelnummer: 23440129
Fabrikantnummer: 160000