Coast ZAKLAMP LCOAG20-BL - TT7817CP
Artikelnummer: 21004137 | Fabrikantnummer: TT7817CP | EAN: 15286198167
Omschrijving
Coast zaklantaarn, lengte 144mm
Het productnummer van de fabrikant is TT7817CP. Het EAN nummer is 15286198167. Het interne artikelnummer is 21004137.
Aanvullende informatie
De Coast G20 LED-zaklamp (36Lm) heeft een geweldige combinatie van fel licht, compact formaat en lage kosten. Bundelafstand van 22 meter, een lichtgewicht aluminium behuizing met grote duurzaamheid en is bestand tegen intensief dagelijks gebruik.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Coast
Specificaties
| Klasse |
Zaklantaarn
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Coast
Toon alle producten van Coast |
| Met lichtbron | Ja |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Materiaal | Aluminium |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| Waterdicht | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IPX4 |
| Lengte | 144 mm |
| Uitvoering | Handlamp |
| Schakelaar | Drukknop |
| Noodsignaallamp | Nee |
| Magneet bevestiging | Nee |
| Reservelamp | Nee |
| Incl. holster | Nee |
| Polsriem | Nee |
| Koord bevestiging | Nee |
| Oplaadbaar | Nee |
| Aantal batterijen | 2 |
| ANSI | AAA |
| Bereik | 22 m |
| Batterijsoort | 2x batt. (LR03) AAA incl. |
| Batterijen meegeleverd | Ja |
| Duurzaam | Ja |
| Brandduur | 10 uur |
| Dimstand | Geen |
| Lichtsterkte | 36 lm |
| Categorieën | Gereedschap |
Huidige product