Coast HFDLAMP FLX40R - FLX40R
Artikelnummer: 26731324 | Fabrikantnummer: FLX40R | EAN: 15286311511
Omschrijving
Coast zaklantaarn
Het productnummer van de fabrikant is FLX40R. Het EAN nummer is 15286311511. Het interne artikelnummer is 26731324.
Aanvullende informatie
Deze oplaadbare hoofdlamp van Coast zorgt dat u uw handen vrij heeft, richt het licht naar waar u kijkt en is voor professioneel gebruik.
Specificaties
| Klasse |
Zaklantaarn
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Coast
Toon alle producten van Coast |
| Lamptype | LED |
| Met lichtbron | Ja |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Materiaal | Aluminium |
| Lichtstroom | 700 lm |
| Lengte | 73 mm |
| Oplaadbaar | Ja |
| Aantal batterijen | 1 |
| ANSI | AA |
| Batterijsoort | Knoopcel |
| Uitvoering | Hoofdlamp |
| Batterijen meegeleverd | Ja |
| Lichtstroom regelbaar | Standen |
| Verlichtingsbereik (max.) | 130 m |
| Energie-efficiëntieklasse lichtbron (2019/2015/EU) | F |
| Gewicht totaal | 130 g |
| Categorieën | Gereedschap |
Huidige product