Coast KL10 MINI SLTLHNGRLAMP - 30771
Artikelnummer: 26731317 | Fabrikantnummer: 30771 | EAN: 15286307712
Omschrijving
Coast zaklantaarn
Het productnummer van de fabrikant is 30771. Het EAN nummer is 15286307712. Het interne artikelnummer is 26731317.
Aanvullende informatie
Deze sleutelringlamp van Coast 1x batt (LR03) AAA incl 100Lm 36m past aan de sleutelbos, is compact en sterk en is een goede keuze.
Specificaties
| Klasse |
Zaklantaarn
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Coast
Toon alle producten van Coast |
| Met lichtbron | Ja |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Materiaal | Aluminium |
| Uitvoering | Overig |
| Lichtstroom | 100 lm |
| Oplaadbaar | Nee |
| Lengte | 63.5 mm |
| Aantal batterijen | 1 |
| ANSI | AAA |
| Batterijsoort | Micro |
| Batterijen meegeleverd | Ja |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Lamp type | LED |
| Gewicht totaal | 37 g |
| Verlichtingsbereik (max.) | 36 m |
| Energie-efficiëntieklasse lichtbron (2019/2015/EU) | A |
| Categorieën | Gereedschap |
Huidige product