Coast XPH25R HOOFDLAMP - 30436
Artikelnummer: 26731313 | Fabrikantnummer: 30436 | EAN: 15286304360
Omschrijving
Coast zaklantaarn
Het productnummer van de fabrikant is 30436. Het EAN nummer is 15286304360. Het interne artikelnummer is 26731313.
Aanvullende informatie
Deze oplaadbare hoofdlamp dimbare van Coast (XPH 25R) 1x batt Li-ion incl 410Lm 104m en is voor professioneel gebruik. Deze lamp zorgt dat u uw handen vrij heeft en richt het licht naar waar u kijkt.
Specificaties
| Klasse |
Zaklantaarn
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Coast
Toon alle producten van Coast |
| Met lichtbron | Ja |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Lengte | 70 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Schakelaar | Drukknop |
| Oplaadbaar | Ja |
| ANSI | Overig |
| Aantal batterijen | 1 |
| Uitvoering | Hoofdlamp |
| Batterijen meegeleverd | Ja |
| Duurzaam | Ja |
| Dimstand | Geen |
| Energie-efficiëntieklasse van de ingebouwde lamp | A++, A+, A (LED) |
| Laagste energie-efficiëntieklasse van de uitwisselbare lamp | B |
| Hoogste energie-efficiëntieklasse van de uitwisselbare lamp | B |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Lamp type | LED niet uitwisselbaar |
| Energie-efficiëntieklasse meegeleverde uitwisselbare lamp | B |
| Batterijsoort | Accu uitwisselbaar |
| Gewicht totaal | 80 g |
| Brandduur (max.) | 480 h |
| Lichtstroom (max.) | 400 lm |
| Verlichtingsbereik (max.) | 28 m |
| Categorieën | Gereedschap |
Huidige product