Comelit CCTV Monitor 24" LCD, led, vga, hdmi, audio - MMON024C
Artikelnummer: 23827007 | Fabrikantnummer: MMON024C | EAN: 8023903436976
Omschrijving
MONITOR 24´´ LCD, LED, VGA, HDMI, audio
Aanvullende informatie MONITOR 24" LCD, LED, VGA, HDMI, audio
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Comelit Specificaties
Klasse Monitor voor bewakingssysteem
Toon alle producten van deze klasse
Merk Comelit
Toon alle producten van Comelit
Serie CCTV
Toon alle producten in deze serie
Kleur behuizing Zwart
Beschermingsgraad (IP) IP00
Spanningstype voedingsspanning AC
Frontinbouw mogelijk Nee
Rackmontage mogelijk Nee
Wand-/directmontage mogelijk Nee
Geschikt voor veiligheidsfunctie Ja
Hoogte 396 mm
Diepte 161 mm
Aantal HDMI aansluitingen 1
Uitvoering display LCD
Met touchscreen Nee
Met kleurendisplay Ja
Aantal pixels, verticaal 1080
Aantal pixels, horizontaal 1920
Vrijstaand Ja
Muis-cursor besturing geïntegreerd Nee
Breedte 553 mm
Aantal BNC aansluitingen 0
Aantal DVI aansluitingen 0
Met HW-interface PS2 Nee
Aantal kleuren van het display 16700000
Hellingshoek 0 - 0 °
Voedingsspanning bij AC 50Hz 220 - 240 V
Met schermverlichting Ja
Met IFTTT ondersteuning Nee
Bedrijfstemperatuur 5 - 40 °C
Compatible met Apple HomeKit Nee
Compatible met Google Assistant Nee
Compatible met Amazon Alexa Nee
Aantal USB-A poorten 0
Aantal USB-C poorten 0
Beeldformaat 16:9
Standaard montagemaat volgens VESA 100x100
Verstelbereik hoogte 0 - 0 mm
Beeldschermdiagonaal zichtbaar 61 cm
Resolutie Full HD
Horizontale frequentie 31 - 50 kHz
Beeldherhalingsfrequentie 0.05 - 0.05 kHz
Voedingsspanning bij AC 60Hz 230 - 240 V
Aantal grijs/blauw niveaus van het scherm 1024
Aantal DisplayPort (DP) ingangen 0
Energie efficiëntie klasse (2019/2013/EU) Niet noodzakelijk
VGA-aansluiting Ja
Met toetsenbord op scherm Nee
Aantal ingangen Mini DisplayPort (mDP) 0
Geschikt voor railmontage Nee
Aantal mini-HDMI-aansluitingen 0
Beeldschermdiagonaal zichtbaar (inch) 24 in
Categorieën Camera observatiesysteem
Coax en data
Huidige product
Comelit CCTV Monitor 24" LCD, led, vga, hdmi, audio