Comelit LogiFire Logifire 2 geadresseerde brandmeldcentrale - 41CPE212NL
Artikelnummer: 26724007 | Fabrikantnummer: 41CPE212NL | EAN: 8023903472011
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
LOGIFIRE 2 geadresseerde brandmeldcentrale
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Comelit
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 41CPE212NL. Het EAN nummer is 8023903472011. Het interne artikelnummer is 26724007.
| Klasse |
Brandmeldcentrale
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Comelit
Toon alle producten van Comelit |
| Serie |
LogiFire
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 430 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Aantal relaisuitgangen | 4 |
| Hoogte | 330 mm |
| Autonomie | 0 h |
| Geschikt voor busaansluiting | Ja |
| Bedrijfsspanning | 230 V |
| Aantal ingangen | 3 |
| Adresseerbaar | Ja |
| Stroomverbruik | 65 mA |
| Met netadapter | Ja |
| Aantal uitgangen | 9 |
| Radiokoppeling | Nee |
| Geïntegreerd kiestoestel | Nee |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | Ja |
| Interface extern | Ja |
| Aantal uitgangen voor optische signaalgeneratoren | 4 |
| Aantal uitgangen voor akoestische signaalgeneratoren | 2 |
| Aantal meldgroepen | 48 |
| Aantal melder-adressen | 250 |
| Aantal adresseerbare lussen | 1 |
| Aantal adressen per lus | 250 |
| Overeenkomstig EN 54-2 | Ja |
| Overeenkomstig EN 54-4 | Ja |
| Goedgekeurd overeenkomstig SBSC | Nee |
| Goedgekeurd overeenkomstig SCAB | Nee |
| Montagewijze | Opbouw montage |
| Categorieën |
Brandbeveiliging
Coax en data |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Comelit LogiFire Logifire 2 geadresseerde brandmeldcentrale
Comelit LogiFire Logifire Geadresseerde brandmeldcentrale 1-2 lus
Comelit LogiFire Logifire Geadresseerde brandmeldcentrale 1-2 lus
Comelit LogiFire Logifire Geadresseerde brandmeldcentrale 1-2 lus
Artikelnummer: 23644671
Fabrikantnummer: 41CPE112
Comelit
» Meer informatie over Comelit
Huidige product
Comelit LogiFire Logifire 2 geadresseerde brandmeldcentrale
Artikelnummer: 26724007
Fabrikantnummer: 41CPE212NL