CommScope PATCHP 4X6V 1HE ZWART - 760237046
Artikelnummer: 26697355 | Fabrikantnummer: 760237046 | EAN: 191516135949
Omschrijving
Commscope Netconnect patchpaneel twisted pair, afgeschermd
Het productnummer van de fabrikant is 760237046. Het EAN nummer is 191516135949. Het interne artikelnummer is 26697355.
Aanvullende informatie
Discrete Distribution Module Panel, SL, STP, 1U, 24 port
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van CommScope
Specificaties
| Klasse |
Patchpaneel twisted pair
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
CommScope
Toon alle producten van CommScope |
| Serie |
Frames, Panels, Cassettes & Modules
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Zwart |
| Aansluitwijze | Overig |
| Connectortype | RJ45 8(8) |
| Aantal hoogte-eenheden | 1 |
| Montagewijze | 19" inbouw |
| Hoogte | 44.5 mm |
| Breedte | 482.6 mm |
| Afgeschermd | Ja |
| Categorie | Overig |
| Geschikt voor aantal connectoren | 24 |
| Diepte | 119.4 mm |
| Categorieën |
Datanetwerkmaterialen
Coax en data |
CommScope
» Meer informatie over CommScope
Huidige product