CommScope PATCHP MOD BLIND - 1479698-1
Artikelnummer: 26697303 | Fabrikantnummer: 1479698-1 | EAN: 191516843967
Omschrijving
Commscope Netconnect patchpaneel glasvezel, zwart, hoogte 44.4mm, inzetframe, met frontplaat, 1 hoogte-eenheden, RAL-nummer 9005
Het productnummer van de fabrikant is 1479698-1. Het EAN nummer is 191516843967. Het interne artikelnummer is 26697303.
Aanvullende informatie
Universal Connectivity Platform (UCP) Blank Module, used to close unused cut-outs in panels, black
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van CommScope
Specificaties
| Klasse |
Patchpaneel glasvezel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
CommScope
Toon alle producten van CommScope |
| Serie |
Frames, Panels, Cassettes & Modules
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 0 mm |
| RAL-nummer | 9005 |
| Kleur | Zwart |
| Diepte | 0 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 1 |
| Hoogte | 44.4 mm |
| Met behuizing | Nee |
| APC-uitvoering | Nee |
| Met frontplaat | Ja |
| Met pigtails | Nee |
| Montagewijze | Inzetframe |
| Incl. koppel/chassisdelen | Compleet |
| Vezelklasse | N.v.t. |
| Connectortype buiten | N.v.t. |
| Type vezel | N.v.t. |
| Connectortype binnen | N.v.t. |
| Categorieën |
Datanetwerkmaterialen
Coax en data |
CommScope
» Meer informatie over CommScope
Huidige product