CommScope PATCHP UTP 5E 24V 1HE ZW - 760180000
Artikelnummer: 26697353 | Fabrikantnummer: 760180000 | EAN: 884104841581
Omschrijving
Amp Netconnect UTP patchpaneel twisted pair, zwart, (hxbxd) 43.7x482.6x115.51mm, 24 bussen/koppelingen, geschikt voor aantal connectoren 24, connectortype RJ45 8(8), categorie 5E, aansluitwijze IDC, 1 hoogte-eenheden, RAL-nummer 9011, 19" inbouw, beschermingsgraad (IP) IP00
Het productnummer van de fabrikant is 760180000. Het EAN nummer is 884104841581. Het interne artikelnummer is 26697353.
Aanvullende informatie
Distribution Module Panel, Cat5e, 1U, 24 port
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van CommScope
Specificaties
| Klasse |
Patchpaneel twisted pair
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
CommScope
Toon alle producten van CommScope |
| Serie |
Frames, Panels, Cassettes & Modules
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Zwart |
| Aansluitwijze | Insnij/IDC |
| Categorie | 5E |
| Connectortype | RJ45 8(8) |
| Afgeschermd | Nee |
| Aantal hoogte-eenheden | 1 |
| Montagewijze | 19" inbouw |
| Hoogte | 44.5 mm |
| Breedte | 482.6 mm |
| Geschikt voor aantal connectoren | 24 |
| Diepte | 119.4 mm |
| Categorieën |
Datanetwerkmaterialen
Coax en data |
CommScope
» Meer informatie over CommScope
Huidige product