Concord Ascent 100 II Arch LumiNature Human Asc100iia160 2500lumi HCLTWSSC - 2060677
Artikelnummer: 26644786 | Fabrikantnummer: 2060677 | EAN: 5025768606771
Omschrijving
ASC100IIA160 2500LUMI HCLTWSSC
Het productnummer van de fabrikant is 2060677. Het EAN nummer is 5025768606771. Het interne artikelnummer is 26644786.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
ASCENT 100 II ARCH 160 2500 LUMI HCL TW SSC
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Concord
Specificaties
| Klasse |
Downlight/Spot/schijnwerper
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Concord
Toon alle producten van Concord |
| Serie |
Ascent 100 II Arch LumiNature Human
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Lichtuittrede | Direct |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Geschikt voor inbouwmontage | Ja |
| Geschikt voor opbouwmontage | Nee |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Slagvastheid | IK02 |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Reflector | Hoogglans |
| Materiaal afdekking | Kunststof opaal |
| Lichtkleur | Wit |
| Geschikt voor truss montage | Nee |
| Geschikt voor stroomrailmontage | Nee |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | Nee |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Lamphouder | Overig |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Hoogte/diepte | 94 mm |
| Verstelbaarheid | Niet verstelbaar |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 2 |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Buitendiameter | 189 mm |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Oppervlak geborsteld | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Geschikt voor lampvermogen | 35 - 35 W |
| Max. systeemvermogen | 35 W |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Dali | Ja |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Vermogensfactor | 0.95 |
| Soort bedrading | Eindig |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 650 °C - 30 s |
| Voorschakelapparaat | Elektronische VSA |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM2 |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 90000 h |
| Geleiderdoorsnede | 0 mm² |
| Dimbaar LineSwitch | Ja |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 0 - 25 °C |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 0 - 0 mm² |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | 25 |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 16 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 26 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 0 % |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 30 minuten | Nee |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 60 minuten | Nee |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 90 minuten | Nee |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Stralingshoek | >80° - Extreem breedstralend |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | lm |
| Nom. stroom | - mA |
| Inbouwhoogte | - mm |
| Inbouwbreedte | - mm |
| Inbouwdiameter | - mm |
| Lichtsterkte | - cd |
| Specifieke lichtstroom armatuur | - lm/W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | - lm |
| Stroomverbruik in noodmodus | W |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Inbouwlengte | - mm |
| Categorieën | Armaturen |
Concord
» Meer informatie over Concord
Huidige product
Concord Ascent 100 II Arch LumiNature Human Asc100iia160 2500lumi HCLTWSSC
Artikelnummer: 26644786
Fabrikantnummer: 2060677
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.