Concord Beacon LED Wallwash - High Output Beacon WW led ho 4K LS3 wit - 2059109
Artikelnummer: 26698124 | Fabrikantnummer: 2059109 | EAN: 5025768591091
Omschrijving
BEACON WW LED HO 4K LS3 wit
Het productnummer van de fabrikant is 2059109. Het EAN nummer is 5025768591091. Het interne artikelnummer is 26698124.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BEACON WallWash LED HO 4000K CRi85 LS3 wit
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Concord
Specificaties
| Klasse |
Downlight/Spot/schijnwerper
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Concord
Toon alle producten van Concord |
| Serie |
Beacon LED Wallwash - High Output
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Geschikt voor opbouwmontage | Nee |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Lichtkleur | Wit |
| Breedte | 170 mm |
| Geschikt voor truss montage | Nee |
| Geschikt voor stroomrailmontage | Nee |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | Nee |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Materiaal afdekking | Overig |
| Lengte | 85 mm |
| Hoogte/diepte | 175 mm |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Slagvastheid | Overig |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | 0 lm |
| Oppervlak geborsteld | Nee |
| Stralingshoek | Vrijstralend/diffuus |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Max. systeemvermogen | 48 W |
| Lichtverdeler | Geen |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | Geen |
| Voorschakelapparaat | Elektronische VSA |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Vermogensfactor | 1 |
| Geleiderdoorsnede | 0 mm² |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 100000 h |
| Geschikt voor lampvermogen | 0 - 0 W |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IPX0 |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 0 - 0 °C |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 0 |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | 0 |
| Inbouwdiameter | 0 - 0 mm |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 0 |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 0 % |
| Nom. stroom | 200 - 218.2 mA |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | D |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | Overig |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Ja |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 102 - 102 lm/W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 4916 - 4916 lm |
| Categorieën | Armaturen |
Concord
» Meer informatie over Concord
Huidige product
Concord Beacon LED Wallwash - High Output Beacon WW led ho 4K LS3 wit
Artikelnummer: 26698124
Fabrikantnummer: 2059109
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.