Concord Mini Continuum II - Accessories MC2 TR hor hoek 90 wit opaal - 2093157
Artikelnummer: 26698130 | Fabrikantnummer: 2093157 | EAN: 5025768931576
Het productnummer van de fabrikant is 2093157. Het EAN nummer is 5025768931576. Het interne artikelnummer is 26698130.
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Concord
Toon alle producten van Concord |
| Serie |
Mini Continuum II - Accessories
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 0 mm |
| Lengte | 0 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 0 mm |
| Transparant | Nee |
| Diameter | 0 mm |
| Toebehoren | Nee |
| Onderdeel | Ja |
| Categorieën | Armaturen |
Concord Mini continuum ii verbindingskit 0x0x0mm Ø0MM
Artikelnummer: 11566471
Fabrikantnummer: 2054914
Concord
» Meer informatie over ConcordArtikelnummer: 26698130
Fabrikantnummer: 2093157
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.