Concord Mini Continuum II - Direct/Indirect MC2 D/I 1.2M 3K dali zwart op - 2071555
Artikelnummer: 24115723 | Fabrikantnummer: 2071555 | EAN: 5025768715558
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
MC2 D/I 1.2M 3K DALI ZWART OP
Het productnummer van de fabrikant is 2071555. Het EAN nummer is 5025768715558. Het interne artikelnummer is 24115723.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
MC2 D/I 1.2M 3K DALI ZWART OPAAL
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Concord
Specificaties
| Klasse |
Pendelarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Concord
Toon alle producten van Concord |
| Serie |
Mini Continuum II - Direct/Indirect
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Direct-/indirectaandeel apart regelbaar | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Lamphouder | Geen |
| Rasteruitvoering | Geen |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Materiaal afdekking | Kunststof opaal |
| Lichtkleur | Wit |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Breedte | 54 mm |
| Slagvastheid | IK03 |
| Lengte | 1200 mm |
| Hoogte/diepte | 86 mm |
| Ophanging meegeleverd | Nee |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 5 |
| Aansluitwijze | Overig |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | 0 lm |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Max. systeemvermogen | 29 W |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Dali | Ja |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Vermogensfactor | 0.95 |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 650 °C - 30 s |
| Voorschakelapparaat | Elektronische VSA |
| Geleiderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Soort bedrading | Incl. doorgangsbedrading |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 120000 h |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Traploos |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | 21 |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 22 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 48 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 4 |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Pendellengte | 50 - 3000 mm |
| Nom. stroom | 127.2 - 138.8 mA |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Ja |
| Bewegingssensor/aanwezigheidsdetector technologie | Overig |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 3900 - 3900 lm |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 134 - 134 lm/W |
| Categorieën |
Tl montagebalken
Armaturen |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Concord Mini Continuum II - Direct/Indirect MC2 D/I 1.2M 3K dali zwart op
Concord Mini continuum ii mechanisch toebehoor armatuur connector 0x0x0mm Ø0MM
Concord Mini continuum ii mechanisch toebehoor armatuur connector 0x0x0mm Ø0MM
Concord Mini continuum ii mechanisch toebehoor armatuur connector 0x0x0mm Ø0MM
Artikelnummer: 20754985
Fabrikantnummer: 2055380
Concord
» Meer informatie over Concord
Huidige product
Concord Mini Continuum II - Direct/Indirect MC2 D/I 1.2M 3K dali zwart op
Artikelnummer: 24115723
Fabrikantnummer: 2071555