Concord STERLING 4000K ALU ND G2 - 4063838
Artikelnummer: 22349461 | Fabrikantnummer: 4063838 | EAN: 5026524638388
Omschrijving
Concord Sterling G2 plafond-/wandarmatuur, lamptype LED, met lichtbron, temperatuur 4000K, beschermingsgraad (IP) IP65, geschikt voor aantal lampen 1, energie-efficiëntieklasse van de in A++. A+. A (LED), spanningstype AC, voorschakelapparaat LED driver
Het productnummer van de fabrikant is 4063838. Het EAN nummer is 5026524638388. Het interne artikelnummer is 22349461.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
STERLING BULKHEAD LED 4000K Alu Nood 3u G2
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Concord
Specificaties
| Klasse |
Plafond-/wandarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Concord
Toon alle producten van Concord |
| Serie |
Sterling Bulkhead - LED
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Met schakelaar | Nee |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Geschikt voor opbouwmontage | Nee |
| Lichtkleur | Wit |
| Slagvastheid | IK10 |
| Inbouwbreedte | 0 mm |
| Inbouwdiameter | 0 mm |
| Inbouwhoogte/diepte | 0 mm |
| Hoogte/diepte | 350 mm |
| Inbouwlengte | 0 mm |
| Buitendiameter | 350 mm |
| Kleur behuizing | Zilver |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aansluitwijze | Overig |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Stralingshoek | Vrijstralend/diffuus |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Nom. spanning | 230 - 240 V |
| Nom. stroom | 0 - 0 mA |
| Max. systeemvermogen | 11 W |
| Lichtverdeler | Geen |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Vermogensfactor | 0.95 |
| Soort bedrading | Eindig |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | Geen |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Met aansluitsnoer en stekker | Nee |
| Geleiderdoorsnede | 0 mm² |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 100000 h |
| Geschikt voor lampvermogen | 0 - 0 W |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 5 - 25 °C |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 37 |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | 0 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 61 |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Voldoet aan min. EIA levensduurcriterium L90 (bij 50.000 uur bij tq = 25°C) | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Balvastheid volgens DIN 18032-3 | Nee |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | lm |
| Specifieke lichtstroom armatuur | - lm/W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | - lm |
| Stroomverbruik in noodmodus | W |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Maximaal aantal armaturen per zekeringautomaat C10 (MCB) | |
| Lengte snoer | mm |
| Categorieën | Armaturen |
Concord
» Meer informatie over Concord
Huidige product
Concord STERLING 4000K ALU ND G2
Artikelnummer: 22349461
Fabrikantnummer: 4063838
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.