Concord Beacon bandvormige lens indirect - 2058324
Artikelnummer: 22348589 | Fabrikantnummer: 2058324 | EAN: 5025768583249
Omschrijving
Concord lichtt. toebeh.v verlichtingsarm., overig, zwart, breedte 107mm, type toebehoren/onderdelen lens, lichtverdeling symmetrisch, lichtuittrede direct
Het productnummer van de fabrikant is 2058324. Het EAN nummer is 5025768583249. Het interne artikelnummer is 22348589.
Aanvullende informatie
Elongation Lens accessory, Lens for creating an elongated beam, ideal for lighting signage and banners in retail and display environments, suitable for use with Beacon XL, Beacon XL Accent and Beacon XXL, dimension: Ø107mm.
Beacon XL/XXL Bandvormige lens
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Concord
Specificaties
Beacon XL/XXL Bandvormige lens
| Klasse |
Lichttechnische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Concord
Toon alle producten van Concord |
| Serie |
Beacon Accessories
Toon alle producten in deze serie |
| Reflector geperforeerd | Nee |
| Breedte | 0 mm |
| Lengte | 0 mm |
| Hoogte/diepte | 0 mm |
| Transparant | Nee |
| Diameter | 0 mm |
| Stralingshoek | 0 ° |
| Uitvoering van raster/reflector | Overig |
| Lichtverdeler | Geen |
| Toebehoren | Nee |
| Onderdeel | Ja |
| Categorieën | Armaturen |
Concord
» Meer informatie over Concord
Huidige product