Concord Skyline LED Skyline Led midi 18000LM asymmetric white - 0043562
Artikelnummer: 26673319 | Fabrikantnummer: 0043562 | EAN: 5410288435626
Omschrijving
SKYLINE LED MIDI 18000LM ASYMMETRIC WHITE
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Concord
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 0043562. Het EAN nummer is 5410288435626. Het interne artikelnummer is 26673319.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Straat- en pleinverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Concord
Toon alle producten van Concord |
| Serie |
Skyline LED
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Slagvastheid | IK08 |
| Lichtkleur | Wit |
| Hoogte/diepte | 0 mm |
| Kleurweergave-index | 70-79 |
| Materiaal afdekking | Overig |
| Met aansluitkabel | Nee |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Kabellengte | 0 m |
| Montagewijze | Overig |
| Aansluitwijze | Overig |
| Ingebouwde batterij | Nee |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Aantal polen | 0 |
| Vermogensfactor | 0 |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Nom. spanning | 230 - 240 V |
| Lichtverdeler | Geen |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Max. systeemvermogen | 120 W |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 80000 h |
| Geleiderdoorsnede | 0 mm² |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM5 |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -30 - 40 °C |
| Geschikt voor lampvermogen | 0 - 0 W |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 148 lm/W |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Diameter | 684 mm |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Nom. stroom | 500 - 521.7 mA |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Dimmen D4i | Nee |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Op zonne-energie | Nee |
| Met geïntegreerd PV-paneel | Nee |
| Geschikt voor off-grid voedingssysteem | Nee |
| Zhaga-D4i gecertificeerd | Nee |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | - lm |
| Geschikt voor topmaat | - mm |
| Categorieën |
Straat en pleinverlichting
Armaturen |
Concord
» Meer informatie over Concord
Huidige product
Concord Skyline LED Skyline Led midi 18000LM asymmetric white
Artikelnummer: 26673319
Fabrikantnummer: 0043562
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.