Concord TubiXx LED Pendant Tubixx Pend 2700K zwart-goud - 2061000
Artikelnummer: 26675322 | Fabrikantnummer: 2061000 | EAN: 5025768610006
Omschrijving
TUBIXX PEND 2700K ZWART-GOUD
Het productnummer van de fabrikant is 2061000. Het EAN nummer is 5025768610006. Het interne artikelnummer is 26675322.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
TUBIXX LED PENDEL 2700K ZWART-GOUD
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Concord
Specificaties
| Klasse |
Pendelarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Concord
Toon alle producten van Concord |
| Serie |
TubiXx LED Pendant
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Direct-/indirectaandeel apart regelbaar | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte/diepte | 250 mm |
| Slagvastheid | IK02 |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Materiaal afdekking | Overig |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Ophanging meegeleverd | Nee |
| Kleur behuizing | Overig |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Diameter | 80 mm |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Max. systeemvermogen | 14 W |
| Lichtverdeler | Geen |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 50000 h |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 650 °C - 30 s |
| Voorschakelapparaat | Elektronische VSA |
| Vermogensfactor | 1 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Geleiderdoorsnede | 0 mm² |
| Geschikt voor lampvermogen | 0 - 0 W |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Pendellengte | 0 - 0 mm |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | 0 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Nom. stroom | 58.3 - 63.6 mA |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | lm |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | |
| Specifieke lichtstroom armatuur | - lm/W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | - lm |
| Stroomverbruik in noodmodus | W |
| Categorieën |
Tl montagebalken
Armaturen |
Concord
» Meer informatie over Concord
Huidige product
Concord TubiXx LED Pendant Tubixx Pend 2700K zwart-goud
Artikelnummer: 26675322
Fabrikantnummer: 2061000
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.