Conex Mantelbuis PE-HD Mantelbuis Hdpe blauw dubbelw. DN50 50M incl.TR.DR. - MBBL050
Artikelnummer: 26638424 | Fabrikantnummer: MBBL050 | EAN: 8714642114842
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Mantelbuis HDPE blauw dubbelw. DN50 50M incl.tr.dr.
Het productnummer van de fabrikant is MBBL050. Het EAN nummer is 8714642114842. Het interne artikelnummer is 26638424.
Aanvullende informatie
Dubbelwandige kabelbescherming, mantelbuis, kabelbuis, buigzaam. Halogeenvrij. Kleur: Blaauw. Inclusief trekdraad en aansluitmof. 50 x 41 mm. Vervaardigd uit milieuvriendelijke PE-HD voor ondergrondse installaties en kabelbescherming.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Conex
Specificaties
| Klasse |
Kunststof geribde kabelbeschermslang
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Conex
Toon alle producten van Conex |
| Serie |
Mantelbuis PE-HD
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Buitendiameter | 50 mm |
| Vorm | Rond |
| Halogeenvrij | Ja |
| Kleur | Blauw |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Nom. diameter | 50 mm |
| Materiaal | Polyethyleen (PE) |
| Goedkeuring volgens NF F 16-101 | Nee |
| Goedkeuring volgens LUL/British Standard | Nee |
| Goedkeuring volgens CSA | Nee |
| Goedkeuring volgens Lloyd's Register TA | Nee |
| Goedkeuring volgens DIN 5510 | Nee |
| Goedkeuring volgens UTAC | Nee |
| Sleuven over de lengterichting | Nee |
| Brandversnellend | Nee |
| Goedkeuring volgens DIN EN 61386-23 | Nee |
| Extra gladde binnenlaag | Ja |
| Met trekdraad | Ja |
| Oliebestendig | Ja |
| Materiaal ommanteling | Polyethyleen (PE) |
| Geschikt voor verwerking in beton | Nee |
| Ondervloerinstallatie (estriklaag) | Nee |
| Geschikt voor holle wand montage | Nee |
| Buigweerstand | Buigzaam zelfherstellend |
| Geschikt voor verwerking in aarde/ondergrond | Ja |
| Binnendiameter | 41 mm |
| Buitenhoogte | 50 mm |
| Goedkeuring volgens VdTÜV/GGVSEB | Nee |
| Druksterkte | 450 N |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Elektromagnetische afscherming | Nee |
| Afscherming van elektrische velden | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -55 - 90 °C |
| Buigingsradius, statisch | 350 mm |
| Binnenbreedte | 41 mm |
| Inwendige hoogte | 41 mm |
| Buitenbreedte | 50 mm |
| Categorieën |
Installatiebuis en toebehoren
Installatiemateriaal |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Conex Mantelbuis PE-HD Mantelbuis Hdpe blauw dubbelw. DN50 50M incl.TR.DR.
Conex MBK040 Con Koppeling TBV mantelbuis MBR040
Conex MBK040 Con Koppeling TBV mantelbuis MBR040
Conex MBK040 Con Koppeling TBV mantelbuis MBR040
Artikelnummer: 24108594
Fabrikantnummer: MBK040
Huidige product
Conex Mantelbuis PE-HD Mantelbuis Hdpe blauw dubbelw. DN50 50M incl.TR.DR.
Artikelnummer: 26638424
Fabrikantnummer: MBBL050