Conex Mantelbuis PE-HD Mantelbuis Hdpe blauw dubbelwandig DN40 50M inclusief trekdraad en aan - MBBL040
Artikelnummer: 26638423 | Fabrikantnummer: MBBL040 | EAN: 8714642114835
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Mantelbuis HDPE blauw dubbelwandig DN40 50M inclusief trekdraad en aan
Het productnummer van de fabrikant is MBBL040. Het EAN nummer is 8714642114835. Het interne artikelnummer is 26638423.
Aanvullende informatie
Dubbelwandige kabelbescherming, mantelbuis, kabelbuis, buigzaam. Halogeenvrij. Kleur: Blaauw. Inclusief trekdraad en aansluitmof. 40 x 32 mm. Vervaardigd uit milieuvriendelijke PE-HD voor ondergrondse installaties en kabelbescherming.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Conex
Specificaties
| Klasse |
Kunststof geribde kabelbeschermslang
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Conex
Toon alle producten van Conex |
| Serie |
Mantelbuis PE-HD
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Vorm | Rond |
| Halogeenvrij | Ja |
| Buitendiameter | 40 mm |
| Kleur | Blauw |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Nom. diameter | 40 mm |
| Materiaal | Polyethyleen (PE) |
| Goedkeuring volgens NF F 16-101 | Nee |
| Goedkeuring volgens LUL/British Standard | Nee |
| Goedkeuring volgens CSA | Nee |
| Goedkeuring volgens Lloyd's Register TA | Nee |
| Goedkeuring volgens DIN 5510 | Nee |
| Goedkeuring volgens UTAC | Nee |
| Sleuven over de lengterichting | Nee |
| Brandversnellend | Nee |
| Goedkeuring volgens DIN EN 61386-23 | Nee |
| Extra gladde binnenlaag | Ja |
| Met trekdraad | Ja |
| Oliebestendig | Ja |
| Materiaal ommanteling | Polyethyleen (PE) |
| Geschikt voor verwerking in beton | Nee |
| Binnendiameter | 32 mm |
| Ondervloerinstallatie (estriklaag) | Nee |
| Geschikt voor holle wand montage | Nee |
| Buigweerstand | Buigzaam zelfherstellend |
| Geschikt voor verwerking in aarde/ondergrond | Ja |
| Buigingsradius, statisch | 230 mm |
| Buitenhoogte | 40 mm |
| Goedkeuring volgens VdTÜV/GGVSEB | Nee |
| Druksterkte | 450 N |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Elektromagnetische afscherming | Nee |
| Afscherming van elektrische velden | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -55 - 90 °C |
| Binnenbreedte | 32 mm |
| Inwendige hoogte | 32 mm |
| Buitenbreedte | 40 mm |
| Categorieën |
Installatiebuis en toebehoren
Installatiemateriaal |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Conex Mantelbuis PE-HD Mantelbuis Hdpe blauw dubbelwandig DN40 50M inclusief trekdraad en aan
Conex MBK040 Con Koppeling TBV mantelbuis MBR040
Conex MBK040 Con Koppeling TBV mantelbuis MBR040
Conex MBK040 Con Koppeling TBV mantelbuis MBR040
Artikelnummer: 24108594
Fabrikantnummer: MBK040
Huidige product
Conex Mantelbuis PE-HD Mantelbuis Hdpe blauw dubbelwandig DN40 50M inclusief trekdraad en aan
Artikelnummer: 26638423
Fabrikantnummer: MBBL040