Cooper Crouse-Hinds PENDANT LUM EXDIIC 2X3/4" - NOR000115110289
Artikelnummer: 23760496 | Fabrikantnummer: NOR000115110289 | EAN: 8435156941914
Omschrijving
Cooper Crouse-Hinds Ceag ATEX explosieveilig armatuur vaste mont.
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is NOR000115110289. Het EAN nummer is 8435156941914. Het interne artikelnummer is 23760496.
| Klasse |
Pendelarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Cooper Crouse-Hinds
Toon alle producten van Cooper Crouse-Hinds |
| Serie |
Ceag ATEX
Toon alle producten in deze serie |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Geschikt voor aantal lampen | 1 |
| Met lichtbron | Nee |
| Systeemvermogen | 0 W |
| Beschermingsklasse | I |
| Nom. spanning | 230 V |
| Lamphouder | E27 |
| Stralingshoek | Breedstralend 40-80° |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Slagvastheid | IK10 |
| Hoogte/diepte | 130 mm |
| Richtbaar | Nee |
| Materiaal afdekking | Overig |
| Spanningstype | AC/DC |
| Buitendiameter | 125 mm |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Montagewijze | Overig |
| Aantal polen | 6 |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Voor explosieveilige zone stof | 21, 22 |
| Voor explosieveilige zone gas | 1, 2 |
| Geschikt voor lampvermogen | 58 W |
| Lengte | 254 mm |
| Geleiderdoorsnede | 6 mm² |
| Lichtverdeler | Overig |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 60000 h |
| Soort bedrading | Geschikt voor doorgangsbedrading |
| Energie-efficiëntieklasse van de ingebouwde lamp | Overig |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Hoogste energie-efficiëntieklasse van de uitwisselbare lamp | A |
| Laagste energie-efficiëntieklasse van de uitwisselbare lamp | A |
| Energie-efficiëntieklasse meegeleverde uitwisselbare lamp | A++ |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 0 t/m 40 °C |
| Lamp type | Gloeilamp |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Cooper Crouse-Hinds
» Meer informatie over Cooper Crouse-Hinds
Huidige product
Cooper Crouse-Hinds PENDANT LUM EXDIIC 2X3/4"
Artikelnummer: 23760496
Fabrikantnummer: NOR000115110289