Danfoss AME Ame 110 NL, 0-10V, 1.5M kabel, voor afsluiters met m30x1,5. doos 24 ST - 082H8118
Artikelnummer: 26708369 | Fabrikantnummer: 082H8118 | EAN: 5715162792780
Omschrijving
AME 110 NL, 0-10V, 1.5m Kabel, Voor afsluiters met M30x1,5. Doos 24 st
Het productnummer van de fabrikant is 082H8118. Het EAN nummer is 5715162792780. Het interne artikelnummer is 26708369.
Aanvullende informatie
AME 110 NL, 0-10V, 4-20mA, 24V AC/DC, 1.5m Kabel, Servomotor voor AB-QM 4.0 DN 15-32 Valves. Doos 24 stuks
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Danfoss
Specificaties
| Klasse |
Elektrische servomotor
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Danfoss
Toon alle producten van Danfoss |
| Serie |
AME
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Hulpcontacten | Nee |
| Handbediening | Ja |
| Potentiaalvrij schakelcontact | Nee |
| Lengte aansluitkabel | 1.5 m |
| Met nulspanningsterugloop | Nee |
| Geschikt voor luchtappendage | Nee |
| Geschikt voor afsluiter | Ja |
| Instelbare standterugmelding | Nee |
| Instelbaar werkgebied | Nee |
| Overbrenging | Met tandwielen |
| Standterugmelding | Geen |
| Eindcontacten | Geen |
| Zelfinstelbare slaglengte | Nee |
| Met veiligheidsfunctie | Nee |
| Automatische slagherkenning | Ja |
| Met ISO 5211 Direct Mount top-flens | Nee |
| Spanningsloos gesloten | Nee |
| Met mechanische standaanwijzer | Nee |
| Max. opgenomen elektrisch vermogen | 1.4 VA |
| Stuursignaal | 0-10 V / 4-20 mA |
| Hulpcontacten optioneel | Nee |
| Omgevingstemperatuur | -10 - 55 °C |
| Voedingsspanning | 24 V AC/DC |
| Regeling type aan/uit | Nee |
| Regeling type modulerend | Ja |
| Energieverbruik in bedrijf | 1.2 W |
| Regeling type split-range | Nee |
| Type veiligheidsfunctie | Overig |
| Verstelkracht | 150 N |
| Werkingswijze veiligheidsfunctie | Overig |
| Aansluiting op afsluitklep | M30 x 1,5 |
| Energieverbruik in ruststand | 0.4 W |
| Model | Lineair |
| Looptijd | 22.5 s |
| Koppel | 150 Nm |
| Slaglengte | 7.5 mm |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Danfoss
» Meer informatie over Danfoss
Huidige product
Danfoss AME Ame 110 NL, 0-10V, 1.5M kabel, voor afsluiters met m30x1,5. doos 24 ST
Artikelnummer: 26708369
Fabrikantnummer: 082H8118