Danfoss PRESSOST BCP3H 0-6 BAR - 017B0038
Artikelnummer: 23490238 | Fabrikantnummer: 017B0038 | EAN: 5702423248124
Het productnummer van de fabrikant is 017B0038. Het EAN nummer is 5702423248124. Het interne artikelnummer is 23490238.
| Klasse |
Pressostaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Danfoss
Toon alle producten van Danfoss |
| Serie |
BCP
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal polen | 1 |
| Beschermingsgraad (IP) | 65 |
| Nom. schakelstroom | 6 A |
| Wartelinvoer | Pg 13,5 |
| Max. druk | 16 bar |
| Contacten | Verbreek |
| Speciale uitvoering | N.v.t. |
| Nom. schakelspanning | 230 Vac |
| Aansluiting | 1/2 BSP (G 1/2) inwendig |
| Bereik | 0 t/m 6 bar |
| Opmerking | Reset bij max. waarde |
| Differentie | 0 t/m 0.4 bar |
| Categorieën |
Verwarming koeltechniek
Meetinstrumenten Gereedschap |