Danfoss PRESSOST BCP5 2-16 BAR - 017B0018
Artikelnummer: 23490231 | Fabrikantnummer: 017B0018 | EAN: 5702423248070
Omschrijving
Danfoss BCP pressostaat, bereik 2 - 16bar, differentie 2 - 3.2bar, max. druk 35.2bar, nom. schakelstroom 6A, nom. schakelspanning 230Vac, beschermingsgraad (IP) 65, 1/2 BSP (G 1/2) inwendig, contacten verbreek, 1 pool, wartelinvoer pg 13.5
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Danfoss
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 017B0018. Het EAN nummer is 5702423248070. Het interne artikelnummer is 23490231.
| Klasse |
Pressostaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Danfoss
Toon alle producten van Danfoss |
| Serie |
BCP
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal polen | 1 |
| Opmerking | N.v.t. |
| Beschermingsgraad (IP) | 65 |
| Nom. schakelstroom | 6 A |
| Wartelinvoer | Pg 13,5 |
| Contacten | Verbreek |
| Speciale uitvoering | N.v.t. |
| Nom. schakelspanning | 230 Vac |
| Aansluiting | 1/2 BSP (G 1/2) inwendig |
| Bereik | 2 t/m 16 bar |
| Max. druk | 35.2 bar |
| Differentie | 2 t/m 3.2 bar |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Danfoss
» Meer informatie over Danfoss
Huidige product
Danfoss PRESSOST BCP5 2-16 BAR
Artikelnummer: 23490231
Fabrikantnummer: 017B0018
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.