Danfoss PRESSOST KPS35 060310066 - 060-310066
Artikelnummer: 23490366 | Fabrikantnummer: 060-310066 | EAN: 5702423146772
Het productnummer van de fabrikant is 060-310066. Het EAN nummer is 5702423146772. Het interne artikelnummer is 23490366.
| Klasse |
Pressostaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Danfoss
Toon alle producten van Danfoss |
| Serie |
KPS
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal polen | 1 |
| Opmerking | N.v.t. |
| Max. druk | 12 bar |
| Contacten | Wissel |
| Wartelinvoer | Pg 13,5 |
| Beschermingsgraad (IP) | 67 |
| Nom. schakelstroom | 10 A |
| Aansluiting | 3/8 BSP (G 3/8) uitwendig |
| Speciale uitvoering | N.v.t. |
| Nom. schakelspanning | 230 Vac |
| Bereik | 0 t/m 8 bar |
| Differentie | 0.4 t/m 1.5 bar |
| Categorieën |
Verwarming koeltechniek
Meetinstrumenten Gereedschap |