Danfoss PRESSOST KPS39 060310266 - 060-310266
Artikelnummer: 23490087 | Fabrikantnummer: 060-310266 | EAN: 5702423146796
Het productnummer van de fabrikant is 060-310266. Het EAN nummer is 5702423146796. Het interne artikelnummer is 23490087.
| Klasse |
Pressostaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Danfoss
Toon alle producten van Danfoss |
| Serie |
KPS
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal polen | 1 |
| Opmerking | N.v.t. |
| Contacten | Wissel |
| Wartelinvoer | Pg 13,5 |
| Beschermingsgraad (IP) | 67 |
| Nom. schakelstroom | 10 A |
| Aansluiting | 3/8 BSP (G 3/8) uitwendig |
| Speciale uitvoering | N.v.t. |
| Nom. schakelspanning | 230 Vac |
| Bereik | 10 t/m 35 bar |
| Max. druk | 45 bar |
| Differentie | 1.8 t/m 6 bar |
| Categorieën |
Verwarming koeltechniek
Meetinstrumenten Gereedschap |