Danfoss THERMST RMT24-T - 087N1197
Artikelnummer: 22341525 | Fabrikantnummer: 087N1197 | EAN: 5702420019192
Omschrijving
Danfoss RMT ruimtethermostaat aan/uit, helder wit, breedte 80mm, type voeding 24V AC, 3-draads, contactuitvoering wisselcontact (NO/NC), verwarmen, meetbereik 8 - 30°C, temperatuur afleesbaar, max. contactbelasting 10A, type opnemer bimetaal, bediening draai, max. spanning contacten 24V,
Het productnummer van de fabrikant is 087N1197. Het EAN nummer is 5702420019192. Het interne artikelnummer is 22341525.
Aanvullende informatie
RMT 24 T kamerthermostaat met thermometer
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Danfoss
Specificaties
| Klasse |
Ruimtethermostaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Danfoss
Toon alle producten van Danfoss |
| Serie |
Ruimtethermostaten, RMT
Toon alle producten in deze serie |
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
| Explosieveilig | Nee |
| Met display | Nee |
| Opnemer extern | Nee |
| Type opnemer | Bimetaal |
| Bediening | Draai |
| Max. contactbelasting | 10 A |
| Met ontvanger | Nee |
| Aantal uitgangen verwarming | 1 |
| Differentie verstelbaar | Nee |
| Met geluidsindicatie | Nee |
| Met tapwaterschakeling | Nee |
| Max. spanning contacten | 24 V |
| Temperatuur afleesbaar | Ja |
| Type voeding | 24 V AC |
| Thermische terugkoppeling | Parallel |
| Regelkarakteristiek | P |
| Klasse temperatuurregelaar | I |
| Differentiewaarde | 0 - 1 K |
| Model | Aan/Uit |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Danfoss
» Meer informatie over Danfoss
Huidige product