Danfoss Dan druktransmitter MBS-3000 - 060G1112
Artikelnummer: 22419450 | Fabrikantnummer: 060G1112 | EAN: 5702423064625
Omschrijving
Sensor MBS 3000-3211-A1AB04-0
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Danfoss
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 060G1112. Het EAN nummer is 5702423064625. Het interne artikelnummer is 22419450.
| Klasse |
Druktransmitter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Danfoss
Toon alle producten van Danfoss |
| Serie |
Industrial Automation
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Met display | Nee |
| Afleesbaar | Nee |
| Voedingsspanning | 30 V |
| Uitgangssignaal | 4-20 mA |
| Elektrische aansluiting | Kabelwartel |
| Max. mediumtemperatuur (continu) | -40 °C |
| Min. mediumtemperatuur (continu) | 85 °C |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Danfoss
» Meer informatie over Danfoss
Huidige product