Danfoss Frequentieregelaar =< 1 KV - 131H1429
Artikelnummer: 22427772 | Fabrikantnummer: 131H1429 | EAN: 5702427516373
Het productnummer van de fabrikant is 131H1429. Het EAN nummer is 5702427516373. Het interne artikelnummer is 22427772.
| Klasse |
Frequentieregelaar =< 1 kV
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Danfoss
Toon alle producten van Danfoss |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 231 mm |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EIB/KNX | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Met optische interface | Nee |
| Hoogte | 520 mm |
| Met bedieningselement | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Ja |
| Netfrequentie | 50/60 Hz |
| Aantal fases uitgang | 3 |
| Inzet in industriële omgeving toegestaan | Ja |
| Geïntegreerde remchopper | Nee |
| Met PC-aansluiting | Ja |
| 4-kwadrantenbedrijf mogelijk | Nee |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 1 |
| Inzet in woon- en kantorenomgeving toegestaan | Nee |
| Aantal HW-interfaces USB | 1 |
| Type omvormer | Overig |
| Aantal fasen ingang | 3 |
| Netspanning | 380 t/m 500 V |
| Max. afgegeven verm. bij kwadr. belast. bij meetuitgangssp. | 22 kW |
| Vermogen lichte belasting | 22 kW |
| Relatieve symmetrische netspanningstolerantie | 0 % |
| Max. afgegeven verm. bij lineaire belast bij meetuitgangssp. | 22 kW |
| Afgegeven vermogen bij meetuitgangsspanning | 22 kW |
| Vermogen normale belasting | 22 kW |
| Vermogen zware belasting | 22 kW |
| Relatieve symmetrische netfrequentietolerantie | 0 % |
| Nom. uitgangsstroom I2N | 0 A |
| Diepte | 242 mm |
| Duurzaam | Ja |
| Max. uitgangsfrequentie | 590 Hz |
| Categorieën |
Softstarter
Industrieel |