Danfoss DRDLOZE THERMST - 088U2121
Artikelnummer: 23819601 | Fabrikantnummer: 088U2121 | EAN: 5715162300275
Het productnummer van de fabrikant is 088U2121. Het EAN nummer is 5715162300275. Het interne artikelnummer is 23819601.
| Klasse |
Ruimtethermostaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Danfoss
Toon alle producten van Danfoss |
| Serie |
ICON2
Toon alle producten in deze serie |
| Montagewijze | Opbouw |
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
| Diepte | 16 mm |
| Opnemer extern | Nee |
| Met ontvanger | Nee |
| Differentie verstelbaar | Nee |
| Met geluidsindicatie | Nee |
| Met tapwaterschakeling | Nee |
| Met display | Ja |
| Breedte | 57 mm |
| Hoogte | 57 mm |
| Aansluiting | Draadloos |
| Temperatuur afleesbaar | Ja |
| Aantal uitgangen koeling | 0 |
| Type voeding | Batterij |
| Aantal uitgangen verwarming | 0 |
| Geschikt voor koeling | Ja |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Ja |
| Compatible met Amazon Alexa | Ja |
| Verdekt/concealed bediening | Nee |
| Model | Merkgebonden |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |