Danfoss Frequentieregelaar 4KW - 131B3407
Artikelnummer: 23365648 | Fabrikantnummer: 131B3407 | EAN: 5702427225749
Specificaties
| Klasse |
Frequentieregelaar =< 1 kV
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Danfoss
Toon alle producten van Danfoss |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Met optische interface | Nee |
| Met bedieningselement | Ja |
| Netfrequentie | 50/60 Hz |
| Aantal fases uitgang | 3 |
| Inzet in industriële omgeving toegestaan | Ja |
| Inzet in woon- en kantorenomgeving toegestaan | Ja |
| 4-kwadrantenbedrijf mogelijk | Nee |
| Geïntegreerde remchopper | Ja |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Ja |
| Aantal fasen ingang | 3 |
| Nom. uitgangsstroom I2N | 10 A |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 1 |
| Netspanning | 380 - 500 V |
| Max. uitgangsspanning | 500 V |
| Max. afgegeven vermogen bij lineaire belasting bij meetuitga | 4 kW |
| Max. afgegeven vermogen bij kwadratische belasting bij meetu | 4 kW |
| Ondersteunt protocol voor BACnet | Nee |
| Max. uitgangsfrequentie | 590 Hz |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Danfoss
» Meer informatie over Danfoss
Huidige product