Danfoss HOOFDREG. BASIC 15 KAN. - 088U2100
Artikelnummer: 26702460 | Fabrikantnummer: 088U2100 | EAN: 5715162299982
Het productnummer van de fabrikant is 088U2100. Het EAN nummer is 5715162299982. Het interne artikelnummer is 26702460.
| Klasse |
Radiografische zoneregelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Danfoss
Toon alle producten van Danfoss |
| Serie |
ICON2
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 330 mm |
| Diepte | 54 mm |
| Hoogte | 120 mm |
| Voedingsspanning | 230 V |
| Max. spanning contacten | 230 V |
| Met tijdschakelklok | Nee |
| Uitgangsspanning | 230 V |
| Max. contactbelasting | 2 A |
| Koppelbaar radiografisch optioneel | Ja |
| Aansluiting voor externe antenne | Ja |
| Geschikt voor koeling | Ja |
| Geschikt voor verwarming | Ja |
| Standaard via radiografische verbinding | Ja |
| Max. vermogen per kanaal | 2 VA |
| Aantal kanalen/zone | 15 |
| Met extra contact | Ja |
| Smart control | Nee |
| Contactuitvoering | Maakcontact (NO) |
| Ontvangst frequentie | 2400 MHz |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |