Danfoss HOOFDREGELAAR 15-KAN 24V - 088U1142
Artikelnummer: 23258687 | Fabrikantnummer: 088U1142 | EAN: 5702424048860
Het productnummer van de fabrikant is 088U1142. Het EAN nummer is 5702424048860. Het interne artikelnummer is 23258687.
| Klasse |
Radiografische zoneregelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Danfoss
Toon alle producten van Danfoss |
| Serie |
Vloerverwarmingsregelaars
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Diepte | 54 mm |
| Voedingsspanning | 230 V |
| Aansluiting voor externe antenne | Nee |
| Uitgangsspanning | 24 V |
| Hoogte | 101 mm |
| Koppelbaar radiografisch optioneel | Ja |
| Breedte | 372 mm |
| Standaard via radiografische verbinding | Nee |
| Aantal kanalen/zone | 15 |
| Ontvangst frequentie | 869 MHz |
| Met extra contact | Ja |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |