Danfoss MBS-33 0-6 BAR RELTF PLUG - 060G3010
Artikelnummer: 23490379 | Fabrikantnummer: 060G3010 | EAN: 5702423029983
Omschrijving
Danfoss druktransmitter, breedte 27mm, druk 0 - 6bar, uitgangssignaal 4 - 20mA, voedingsspanning 10 - 30Vdc, beschermingsgraad (IP) IP65, meetbereik 0 - 600Pa, overig, draadmaat 1/2", elektrische aansluiting stekker, explosieveilig, geschikt voor ammoniak, geschikt voor gassen, geschikt voor lucht,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Danfoss
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 060G3010. Het EAN nummer is 5702423029983. Het interne artikelnummer is 23490379.
| Klasse |
Druktransmitter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Danfoss
Toon alle producten van Danfoss |
| Serie |
Industrial Automation
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Breedte | 27 mm |
| Met display | Nee |
| Explosieveilig | Ja |
| Afleesbaar | Nee |
| Met temperatuurvoeler | Nee |
| Geschikt voor water | Ja |
| Uitgangssignaal | 4-20 mA |
| Druk | 0 t/m 6 bar |
| Geschikt voor lucht | Ja |
| Geschikt voor olie | Ja |
| Materiaal huis | Roestvaststaal (RVS) |
| Geschikt voor stoom | Nee |
| Geschikt voor gassen | Ja |
| Aansluiting | Overig |
| Nauwkeurigheidsklasse | 0.3 % |
| Geschikt voor ammoniak | Ja |
| Min. mediumtemperatuur (continu) | -40 °C |
| Meetelement | Membraan |
| Geschikt voor glycol | Nee |
| Draadmaat | 1/2" |
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 85 °C |
| Elektrische aansluiting | Stekker |
| Voedingsspanning | 10 - 30 Vdc |
| Meetbereik | 0 t/m 600 Pa |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Danfoss
» Meer informatie over Danfoss
Huidige product