Danfoss Kpi 35 drukschak.-0,2~ 8 bar danf - 060-121766
Artikelnummer: 23490084 | Fabrikantnummer: 060-121766 | EAN: 5702423146727
Omschrijving
KPI35 Pressure Switch M/36
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Danfoss
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 060-121766. Het EAN nummer is 5702423146727. Het interne artikelnummer is 23490084.
| Klasse |
Drukschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Danfoss
Toon alle producten van Danfoss |
| Serie |
Automatic Controls
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 1 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Explosieveilig | Nee |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Geschikt als begrenzer | Ja |
| Elektronische uitvoering | Ja |
| Met handmatige in-/uitschakeling | Ja |
| Met handbediening | Ja |
| Max. testdruk | 18 bar |
| Druk-schakeldifferentie | 0.4 bar |
| Inschakeldruk | 17 - 22 bar |
| Mediumtemperatuur | -40 - 65 °C |
| Uitschakeldruk | -0.2 - 8 bar |
| Max. bedrijfsdruk | - hPa |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Danfoss
» Meer informatie over Danfoss
Huidige product