Danfoss RMT-230 087N1100 kamertherm.230vac - 087N1100
Artikelnummer: 20571415 | Fabrikantnummer: 087N1100 | EAN: 5702420019062
Het productnummer van de fabrikant is 087N1100. Het EAN nummer is 5702420019062. Het interne artikelnummer is 20571415.
| Klasse |
Ruimtethermostaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Danfoss
Toon alle producten van Danfoss |
| Serie |
Ruimtethermostaten, RMT
Toon alle producten in deze serie |
| Explosieveilig | Nee |
| Met display | Nee |
| Opnemer extern | Nee |
| Type opnemer | Bimetaal |
| Bediening | Draai |
| Max. contactbelasting | 10 A |
| Type voeding | 230 V AC |
| Met ontvanger | Nee |
| Aantal uitgangen verwarming | 1 |
| Differentie verstelbaar | Nee |
| Met geluidsindicatie | Nee |
| Met tapwaterschakeling | Nee |
| Max. spanning contacten | 230 V |
| Temperatuur afleesbaar | Ja |
| Thermische terugkoppeling | Parallel |
| Regelkarakteristiek | P |
| Klasse temperatuurregelaar | I |
| Differentiewaarde | 0 - 1 K |
| Model | Aan/Uit |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |