Danfoss RT14 017-509966 thermostaat danf - 017-509966
Artikelnummer: 23490007 | Fabrikantnummer: 017-509966 | EAN: 5702428519250
Het productnummer van de fabrikant is 017-509966. Het EAN nummer is 5702428519250. Het interne artikelnummer is 23490007.
| Klasse |
Ruimtethermostaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Danfoss
Toon alle producten van Danfoss |
| Serie |
Automatic Controls
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Explosieveilig | Nee |
| Geschikt als begrenzer | Ja |
| Elektronische uitvoering | Nee |
| Max. bedrijfstemperatuur | 150 °C |
| Instelbare uitschakeltemperatuur | 30 °C |
| Uitvoering sensor | Capillairbuis |
| Schakeldifferentie van de temperatuur | 2 °C |
| Uitvoering apparaat | Opbouwtoestel |
| Instelbare inschakeltemperatuur | -5 - °C |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |