Danfoss THEMP.VOELER ESMB - 087B1184
Artikelnummer: 20558230 | Fabrikantnummer: 087B1184 | EAN: 5702421064566
Het productnummer van de fabrikant is 087B1184. Het EAN nummer is 5702421064566. Het interne artikelnummer is 20558230.
| Klasse |
Opnemer (HVAC)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Danfoss
Toon alle producten van Danfoss |
| Serie |
Sensoren
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor plafondmontage | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Explosieveilig | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Met display | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Trendweergave | Nee |
| Draadloos | Nee |
| Met behuizing | Nee |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Foutenregistratie mogelijk | Nee |
| Type voeding | Geen |
| Geschikt voor kanaalmontage | Nee |
| Technologie | Overig |
| Buismontage mogelijk | Nee |
| Vaste kabel aan opnemer | Ja |
| Bluetooth | Nee |
| Geschikt voor vloeistoffen | Nee |
| Geschikt voor gassen | Nee |
| Kabellengte | 2.4 m |
| Ondersteunt protocol voor BACnet | Nee |
| Dekselbevestiging | Overig |
| Standby drukknop | Nee |
| Opnemertype | PT1000 |
| Insteeklengte | 45 mm |
| Relatieve luchtvochtigheid meting | Nee |
| NFC (Near Field Communication) | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MP (multi point) | Nee |
| Materiaal element | Overig |
| Dauwpuntmeting | Nee |
| VOC meting | Nee |
| Temperatuurmeting passief | Nee |
| Enthalpie meting | Nee |
| Fijnstof meting (PM) | Nee |
| Absolute luchtvochtigheid meting | Nee |
| LoRa technologie | Nee |
| Met ompoolbeveiliging | Nee |
| Offset instelling mogelijk | Nee |
| Potmeter met bedieningsknop | Nee |
| Opnemerelement buiten behuizing | Nee |
| Gemiddelde temperatuurmeting | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Geschikt voor lucht | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Opnemerlengte | 45 mm |
| Temperatuurmeting actief | Ja |
| Aantal meetpunten | 1 |
| Toepassingsgebied | Dompelbuis |
| Opnemerelement binnen behuizing | Nee |
| Wi-Fi-Compatible | Nee |
| Temperatuurmeetbereik | 0 - 100 °C |
| Kooldioxide (CO2) meting | Nee |
| Diameter opnemerelement | 6.6 mm |
| Categorieën |
Badkamerventilator
Ventilatie verwarming |