Danfoss TH/MOT TWA-A RA 230V 10M - 088H3119
Artikelnummer: 23704999 | Fabrikantnummer: 088H3119 | EAN: 5702420062907
Omschrijving
TWA-A NC 230V 10 M KABEL
Het productnummer van de fabrikant is 088H3119. Het EAN nummer is 5702420062907. Het interne artikelnummer is 23704999.
Aanvullende informatie
Thermische motor, TWA-A, RA, 230 V, NC, 10.00 m
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Danfoss
Specificaties
| Klasse |
Thermische servomotor
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Danfoss
Toon alle producten van Danfoss |
| Serie |
Thermische motoren
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP41 |
| Kabellengte | 10 m |
| Voedingsspanning | 230 V AC |
| Handbediening | Ja |
| Omgevingstemperatuur | 60 - 60 °C |
| Nom. vermogen | 2 VA |
| Met standaanwijzer | Ja |
| Stuursignaal | PWM |
| Model | Gasgevuld |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Danfoss
» Meer informatie over Danfoss
Huidige product